Odszkodowania i zadośćuczynienia

odszkodowanie pabianiceKancelaria Adwokacka Moniki Kucwaj-Zarzyckiej specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań i zadośćuczynień dla swoich klientów. Kancelaria działa w sukcesami w branży odszkodowawczej od wielu lat. W naszej kancelarii sprawami klientów od początku do końca zajmują się doświadczeni w sprawach odszkodowawczych adwokaci.

Powszechną praktyką jest zaniżanie lub nawet odmowa przyznania należnego odszkodowania przez towarzystwo ubezpieczeniowe. W takim wypadku warto zwrócić się do adwokata w celu otrzymania fachowej pomocy prawnej. Poszkodowanych reprezentujemy na każdym etapie uzyskiwania odszkodowania, od sporządzenia pozwu do rozprawy sądowej. Walczymy o możliwie najwyższe odszkodowania, co ważne – nie zawieramy niekorzystnych dla naszych klientów ugód. Klient jest na bieżąco informowany o przebiegu postępowania, a wszystkie decyzje są konsultowane.

Ile możemy zyskać? To zależy od szkody jaką ponieśliśmy i od wielu innych czynników, nie ma dwóch takich samych spraw o odszkodowanie, każda wymaga indywidualnego podejścia i analizy. Zwróć się do nas, przeanalizujemy sprawę ustalimy strategie postępowania i warunki współpracy.

 

Zajmujemy się m.in.:

    • Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny

    • Odszkodowanie za wypadek w pracy i w drodze do pracy

    • Odszkodowanie za zakażenie w szpitalu

    • Odszkodowanie za naruszenie praw autorskich