Adwokat Pabianice

adwokat pabianice

Kancelaria Adwokacka Monika Kucwaj-Zarzycka świadczy pomoc prawną osobom fizycznym, podmiotom instytucjonalnym oraz podmiotom biznesowym w sprawach: odszkodowawczych, spadkowych, rodzinnych, pracowniczych, karnych, administracyjnych (obsługa spółdzielni), gospodarczych (obsługa przedsiębiorstw) oraz ochrony własności intelektualnej.

Prawo to nie tylko ustawy i ich przestrzeganie. Prawo to przede wszystkim ludzie. Dlatego pomoc prawną Adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka traktuje jako misję, oferując profesjonalne doradztwo, ciepłą i serdeczną obsługę, zrozumiałą dla obu stron wymianę informacji oraz maksymalne zaangażowanie. Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych spraw gwarantuje dostęp do wszystkich aktualnych zmian w przepisach, orzeczeniach i komentarzach prawnych.

Powierzając nam swoją sprawę możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich możliwych starań, żeby zadbać o Twoje interesy. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a naszych Klientów traktujemy po partnersku. Rozumiemy, że często sprawy sądowe są bardzo trudnym momentem w życiu człowieka, dlatego doskonale wiemy jak ważne jest zrozumienie i empatyczne podejście. Korzystając z usług naszej kancelarii adwokackiej otoczymy Cię pomocą prawną i postaramy się o ty byś czuł się komfortowo.

Kancelaria Adwokacka Monika Kucwaj-Zarzycka świadczy usługi przede wszystkim w obszarze właściwości sądów mieszczących się w miastach: Warszawa, Łowicz, Kielce jak również Łódź i Pabianice. W razie potrzeby podejmuje działania na terenie całego kraju.